ДомойИнтервьюІнтервʼю з Романом, Space...

Інтервʼю з Романом, Space Profit Team: як заробити гроші на нутрі у 2023?

Содержание:

Вернуться назад

Affhub продовжує робити подкасти з топами в царині українського арбітражу. Сьогодні до нас завітав Рома, co-founder Space Profit Team. За освітою він фізик-математик, а на шляху до перших великих грошей чим тільки не займався: продавав нерухомість, інвестував у крипту — та навіть якийсь час працював офіціантом. Також Рома КМС по самбо, а вихідні він любить проводити активно: грає в пейнтбол, катається на багі або ходить на картинг.

В чому специфіка вертикалі нутри? Як тут почати заробляти новачку та що надихає Рому продовжувати працювати в ці буремні часи? Дізнаєтесь про це з нашого нового інтерв’ю!

 • Що таке нутра?

Нутра — це продаж товарів, пов’язаних з красою та здоров’ям через інтернет. Ви колись могли бачити, як по телевізору продають чаї для схуднення. Так от, це воно. Ба більше: ще 100 років тому подібні товари продавали через газети. Цьому бізнесу багато років, просто сьогодні він зацифрований.

 • Як ти заробляєш на цьому гроші?

В цій вертикалі існують великі рекламодавці. Ми приходимо до них та домовляємось про співпрацю. Зазвичай вони платять нам з кожного продажу — до прикладу, 10 гривень. Наша задача — згенерувати трафік з різних джерел так, аби ліди коштували менше ніж 10 гривень. На цій різниці ми і заробляємо.

 • Як виглядає апрув в нутрі?

Як арбітражники ми не бачимо цифр по продажах. Нам достатньо знати, що потенційний клієнт готовий замовити товар. Це і є апрув.

 • Чи має місце шейв у нутрі? (Shave —  свідоме зменшення кількості лідів у статистиці з боку рекламодавця)

Звісно. Статись може що завгодно. Але ця сфера розвивається дуже динамічно, і якщо рекл обманюватиме своїх партнерів, то згодом він перестане бути конкурентоспроможним.

“Збирати арбітражну команду я раджу в такій послідовності: спочатку HR, потім тімлід, потім інтегратор, і насамкінець 3-5 баєрів. Кількість баєрів, які вам необхідні, ви зрозумієте в процесі роботи. Завжди треба дивитись на інфраструктуру команди”

 • Якого рекламодавця ти можеш порекомендувати вебу-початківцю?

На ринку не так багато рекламодавців, яких я міг би рекомендувати новачкам. Великі риби не люблять возитись з початківцями: на них витрачається купа часу, а в підсумку вони наливають…по 20 лідів. Я б зі свого боку радив пробувати Everad. Чому? Це одна з найбільших партнерок у ніші Health&Beauty. В них класний акаунтінг, відкриті та чуйні менеджери. Вони охоче діляться промо, які зараз добре відпрацьовують. CPAшка також має великий пул ГЕО, можна тестити що завгодно. А от що б я не рекомендував новачку, так це рекла з обмеженим ГЕО: це затискатиме тебе в тісні рамки.

 • Що ще ти не радив би робити новачку?
Читать также:
Под допросом Gmbl.ng: Как ловить лудоманов на крючок в белую, через телеграм бота?

Обманювати рекла. Якщо брехати йому, то між вами станеться непорозуміння: рекл не буде розуміти чому показники реклами не такі, якими вони мають бути.

 • Які джерела трафіку використовує твоя команда?

Їх три: Фейсбук, Гугл та тізерка. Тут можна отримувати хороші об’єми трафу. Але на нутру можна заливати пуш-трафік та навіть Тік Ток, так що не соромтесь пробувати, якщо маєте відповідні знання.

 • Який ROI для нутри вважається хорошим?

Це залежить від джерела трафіку та зв’язки, яку ти використовуєш. Може бути 10-15%, а може бути й до 300%. В середньому прибутковість у вертикалі нутри складає 40-70%.

 • Скільки «живе» зв’язка у цій вертикалі?

В середньому 3-4 місяці. Але іноді може працювати і 6, і 12, і навіть 18 місяців. Але цю зв’язку все одно треба буде оновлювати. Бо твої конкуренти теж не сидять на місці, вони користуються Spy-сервісами.

“Великі рекламодавці не люблять возитись з початківцями: на них витрачається купа часу, а в підсумку ті наливають по 20 лідів”

 • Тепер давай ближче до кейсів. Скільки лідів в день генерує твоя команда?

Приблизно 5000 лідів в день.

 • Як досягнути такого результату?

Потрібна злагоджена структура. В першу чергу баєри, а потім так звані «сапорти»: дизайнери, копірайтери, девелопери, інтегратори тощо.

 • Чи можливо заробляти на нутрі в соло?

Вічне питання. Так, в соло заробляти можна, але завжди є «за» та «проти». Арбітражники, які добре заробляють в соло в нутрі, це радше виключення. В команді ти точно можеш заробляти більше, там всі процеси вже налагоджені й за кожен з них відповідає конкретна людина.

 • Якою є структура Space Profi Team?

Половина команди це медіабаєри. А решта — це ті, хто налаштовує процеси, щоб медіабаєри робили в рази більше, ніж вони можуть дати в соло.

 • Як ти вирішуєш конфлікти в команді?

Можна сказати, що ми працюємо по системі «хороший-поганий коп» (сміється). Зазвичай я хороший, а Артем, мій партнер, поганий. Я шукаю компроміси, а він рубить з плеча. Це подобається не всім, але дає свій результат.

 • Як повинна виглядати арбітражна команда на початковому етапі? 

В першу чергу я б взяв HR-рекрутера. Потім обрав би одне джерело трафіку, з яким працюватиму, до прикладу FB. Потім з HR-ом почав би шукати тімліда-баєра у відділ FB. Потім інтегратора, а після цього решту баєрів.

 • Скільки грошей в день спендить твій топовий баєр?

Я би не хотів розголошувати інформацію про своїх топів. Давай так: в середньому мої баєри витрачають 1000$ на день. І — так, вони можуть спендити до 30000$ на місяць.

 • Чи допомагає штучний інтелект баєрам? Чи можеш поділитися кейсами?

Так, кейси є. І навіть антикейси (сміється). Ось поганий кейс: ми переклали з польської на іспанську за допомогою ChatGPT. Кинули на вичитку до рекла, а він приходить та й каже: що це за маячня? Речення не пов’язані одне з одним, таке враження, ніби це писав робот. Це був ChagGPT 3.5, сподіваюся, після оновлення він прокачався. А ось хороший кейс. В нас був лендінг з картинками низької якості — 300, 400 пікселів. Ми закинули його в бота і він виплюнув нам файли по 2000 пікселів. І це було дуже круто.

 • Чи вигорить колись вертикаль нутри?

Колись вигорить. Але не скоро. Я на той час вже, мабуть, і не буду працювати в цій сфері (сміється).

Повну версію інтервʼю з Ромою дивись на YouTube-каналі Affhub:

Новое на сайте

Предыдущая статья
Следующая статья

Еще похожие публикации