ДомойИнтервьюВікторія Тіхачова: як Traffic...

Вікторія Тіхачова: як Traffic Devils вчились на власних помилках

Traffic Devils подолали шлях від невеликої арбітражної тіми до медіабаїнгової компанії всього за кілька років. Як це вдалося компанії в умовах коронавірусу та повномасштабного вторгнення рф в Україну? СЕО компанії Вікторія Тіхачова ділиться досвідом.

Traffic Devils: як все починалося

Перший офіс Traffic Devils знаходився на Хрещатику. «Здавалося б, центр столиці, — каже СЕО компанії Вікторія Тіхачова. – Це було щось на кшталт гуртожитку. Ми самотужки збирали меблі й робили свої перші кроки в бізнесі. Наша історія створювалась саме там». Нині Traffic Devils — велика компанія, яка виходить за рамки просто арбітражу трафіку. Вона складається з 11 баїнгових команд, 10 відділів та працює з трьома вертикалями. Має офіси в:

  • Україні;
  • Казахстані;
  • Польщі. 

Працює з 6 сорсами:

  • Facebook;
  • UAC;
  • PPC;
  • ASD;
  • Telegram;
  • TikTok.

«Ми знаходимося в стані постійної турбулентності, – зазначає Вікторія. – Він добре відомий всім, хто є дотичним до афіліейт-ніші, бо ніша ця доволі специфічна».  Компанія змогла не тільки вдало пережити пандемію коронавірусу та перший рік повномасштабного вторгнення рф в Україну, а й збільшити власний штат та дохідну частину. Такого результату вдалося досягнути насамперед завдяки здатності швидко реагувати на зовнішні зміни.

Менеджмент в афіліейті: ситуативний vs процесний підходи

Класичні підходи до управління в афіліейт-маркетингу не є ефективними. Адже сфера ця дуже динамічна та потребує постійного включення. А відтак треба бути гнучким. Вікторія ділиться інсайдами про менеджмент у Traffic Devils: це мікс із ситуативного та процесного підходів. Що це означає?

Ситуативний підхід — це коли менеджмент знаходиться у перманентному стані вирішення унікальних ситуацій. Бо не можна поставити на потік такі ситуації як бани застосунків, баги платіжок, шторм Facebook, TikTok тощо. Процесний підхід стосується речей, які можна поставити на потік ефективно: це релокейти, фінансові звітності, залучення нових партнерів.

Хаос та системність: швидкі результати проти контрольованих ризиків

Тут компанія також застосовує гнучкий підхід. Хаос дозволяє отримати швидкий результат, але завжди є ризик втрати грошей. Системність — це про контроль ризиків, проте вона вимагає терпіння. Системний підхід націлений на довгостроковий результат. 

Читать также:
Как использовать свои сильные стороны и продолжать развиваться во время кризиса: рассказывают в Moneyveo

При цьому Вікторія наполегливо радить замислюватись над архітектурою своєї компанії, навіть якщо ви тільки починаєте власний шлях в афіліейті. «Завжди зазирайте в майбутнє, — каже вона. – Ставте цілі на 2-3 роки — на кількість людей в команді, на власний дохід. Бо якщо ви маєте великі амбіції та за кілька років здатні здійснити свою мрію, то без архітектури вам потім буде дуже і дуже важко». 

Вогонь та вогнегасник: тандем Traffic Devils, який несе баланс

Олександр Слобоженко, засновник TD, є генератором ідей в команді. Він, так би мовити, уособлює вогонь. В той час як Вікторія має холодний розум та вносить системність у нескінченний потік ідей. Але класні результати компанії — це, звісно, результат роботи всієї команди: комунікація всередині TD побудована таким чином, що внесок може робити будь-хто з працівників. «Це дуже важливо, не кидати людей на автономну роботиу — каже Вікторія. – З ними треба постійно бути на зв’язку, шанувати їхні ідеї та допомагати їм реалізовуватись»

Підходи, які застосовують у своїй роботі TD

Раніше компанія мотивувала байєрів переважно грошима — наприклад, тим, що за місяць людина могла заробити собі на автомобіль. Але такий підхід майже напевно веде до «зіркової хвороби», вигорання та зрештою шкодить інтересам компанії.

Як ця хвороба проявляється та в чому тут небезпека? Вікторія розповіла про те, що і сама пройшла через це. «Мене не цікавили а ні тіма, а ні цілі та результати команди. Мені хотілося бабосиків. Коли ти починаєш заробляти великі гроші, тобі здається, що тепер так буде завжди. Це не так: зв’язочка вигорає, Фейсбук прикручує гаєчки й ти починаєш думати — а що робити далі?»

Отже, байєри повинні мати правильну мотивацію. «Насамперед байєри повинні мати стабільність, як у заробітку, так і у цінностях, — каже Вікторія. Зробивши правильні висновки зі своїх помилок, керівництво TD вирішило шукати сильних спеціалістів афіліейт-маркетингу та надавати їм можливість розвиватись саме всередині команди. СЕО TD коментує це так: «Ринок кадрів обмежений. Ми стараємося забирати сильних та надавати їм всі можливості для реалізації своїх ідей у нас, в Traffic Devils. Це не тільки стабілізує показники команди, а й створює таке собі внутрішньосімейне ком’юніті. У нас хеди можуть реалізовувати свої ідеї за наш кошт». 

Підсумовуючи свою презентацію, Вікторія зазначає: «Зрештою ми прийшли до того, аби балансувати між турботою про людей та примноженням прибутків. В результаті задоволені обидві сторони — як компанія, так і самі байєри». 

Повний виступ Вікторії дивіться на YouTube-каналі Affhub.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Новое на сайте

Еще похожие публикации